KARPAL AKUT mast 50 ml

Zdravotnické prostředky

Mast s rostlinnými extrakty (rozrazil, přeslička, světlík, chmel) určená k masáži zápěstí, ruky a předloktí při syndromu karpálního tunelu.
Skladem na e-shopu
185

O produktu

50119813

Mast na karpální tunely. Syndrom karpálního tunelu je jedním z nejběžnějších postižení nervů horních končetin. Projevuje se mravenčením, brněním, sníženou citlivostí prstů nebo bolestí v zápěstí. Přípravek KARPAL AKUT obsahuje extrakty z rozrazilu, přesličky, světlíku a chmele, díky kterým snižuje bolestivost a zlepšuje citlivost prstů při syndromu karpálního tunelu. Mast je určena k masáži k zápěstí, ruky a předloktí.


Složení

Extrakt rozrazilu, přesličky, světlíku a chmele.

Použití

Mast aplikujte 2x denně nebo vícekrát v průběhu dne dle intenzity obtíží (maximálně 5x denně). Přiměřené množství masti naneste a krouživými pohyby vmasírujte do kůže na zápěstí a následně na vnitřní stranu předloktí.

Upozornění

Neaplikujte na poraněnou kůži. Prostředek není vhodný pro děti. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepoužívejte po uplynutí doporučené doby spotřeby. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.