On-line lékařská konzultace 2x ročně zdarma!

26. 8. 2021 · 2 minuty čtení

On-line lékařská konzultace 2x ročně zdarma!

On-line lékařská konzultace 2x ročně zdarma!

Bezplatná konzultace s lékařem 2x ročně zdarma. Odpověď praktického lékaře do 6 hodin. 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Internetová lékařská poradna uLékaře.cz

Největší česká medicínská on-line poradna je exkluzivním partnerem klientského programu Dr. Max. S Kartou výhod máte 2x ročně konzultaci zdarma.

On-line lékařskou poradnu najdete na internetové stránce na odkazu níže. Tým lékařů všech specializací je připraven odpovídat na všechny Vaše zdravotní dotazy a pomoci Vám řešit zdravotní konzultace. Dostanete další odborný názor na Váš zdravotní stav nebo vysvětlení zdravotní zprávy od Vašeho lékaře. V případě potřeby najdou zdravotní sestry vhodného lékaře a objednají Vás na osobní konzultaci.


Jak to funguje?

1. Po kliku na tlačítko budete přesměrováni na stránky uLékaře.cz, kde položíte svůj dotaz. Pro využití služby musíte být přihlášen. Jako člen Klientského programu Dr. Max máte dvě konzultace ročně zdarma!

2. Položený dotaz nejprve zodpoví praktický lékař. Odpověď očekávejte do 6 h. Lékaři jsou k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu.

3. V případě potřeby je váš dotaz poslán na konzultaci ke specialistovi, jeho odpověď přijde do 48 hodin. Za tyto konzultace jako člen Klientského programu Dr. Max nic neplatíte.