Potraviny a nápoje

Kitl Medovina 500ml + 2 skleničky dárkové balení

Značka: KITL

Kitl Medovina je výtečná medovina v dárkovém balení + 2 likérky ZDARMA.  Vhodná na prohřátí těla i duše nejen při dlouhých zimních večerech.

349

Cena za 1 litr: 698,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Kitl Medovina 500ml + 2 skleničky dárkové balení

50082899

Úvod

Kitl Medovina se vyrábí z medoviny za studena a zachovává si tak příznivé vlastnosti medu, z kterého byla vyrobena. Je slazena pouze zahuštěnou hroznovou šťávou, neobsahuje žádný řepný cukr. Obsah alkoholu je cca 12 % a je pouze přírodní (není dolihovaná).

Kitl Medovina obsahuje 4 bylinky v Bio kvalitě, které jí dodávají typickou lahodnou chuť:

Výrobce bylinných nápojů Kitl s. r. o. navazuje na tradici doktora Kittela (1704 - 1783), pověstného lékaře z pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Složení:

Medovina, zahuštěná hroznová šťáva, výtažky z bylin z BIO ekologického zemědělství (mateřídouška obecná, lípa srdčitá, voňatka citrónová, bez černý), konzervant: sorban draselný, antioxidant: oxid siřičitý.

Dávkování:

Užívejte 50 - 100 ml na zahřátí.

Podávejte chlazené.

Upozornění:

Bylinné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte.

Nápoj je alkoholický a není určen osobám mladším 18 let, těhotným a kojícím ženám. Neužívejte v kombinaci s léky nebo pokud jste nemocní.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.