Potraviny a nápoje

Kitl Syrob Bez + Zázvor + Máta dárkové balení 3x500 ml

Značka: KITL

Kytl Syrob dárkové balení 3 x 500 ml (Bezový, Zázvorový a Mátový) obsahuje tři poctivé sirupy pro přípravu osvěžujících domácích limonád i voňavých horkých nápojů.

435

Cena za 1 litr: 290,00 Kč

O produktu: Kitl Syrob Bez + Zázvor + Máta dárkové balení 3x500 ml

50082903

Úvod

Kytl Syrob dárkové balení 3 x 500 ml (Bezový, Zázvorový a Mátový).

Pohledné balení v krabičce z hnědé lepenky vystlané dřevitou vlnou a ozdobené lýkem.

Kytl Syrob Bezový květ je hustý sirup z ručně sbíraných čerstvých květů bezu černého.
Je skvělý jako studená limonáda i jako horký nápoj s hřebíčkem a kouskem jablíčka.

Kytl Syrob Zázvorový se vyrábí za studena z čerstvého, ručně lisovaného kořene zázvoru v Bio kvalitě. Díky šetrnému zpracování si zázvor uchovává nejen výraznou chuť i aroma, ale i své blahodárné vlastnosti. Je lahodný za studena i zalitý horkou vodou a ozdobený plátkem pomeranče a skořicí.

Kitl Syrob Mátový je připraven z čerstvých lístků Bio máty macerovaných ve studené vodě pro zachování maxima aromatických látek.

Výrobce bylinných nápojů Kitl s. r. o. navazuje na tradici doktora Kittela (1704 - 1783), pověstného lékaře z pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Složení:

Bez: cukr, vodný macerát květu bezu černého z BIO ekologického zemědělství (Sambucus nigra L., 10%), extrakt z bezového květu, vitamín C (20 mg ve 100 ml sirupu je 25% doporučené denní dávky), konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová.

Zázvor: cukr, čerstvá zázvorová šťáva z BIO ekologického zemědělství (Zingiber officinale L., 10%), zázvorový extrakt, vitamín C (20 mg v 100 ml sirupu je 25% doporučené denní dávky), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, přírodní aroma.

Máta: cukr, vodný výluh z čerstvé máty kadeřavé z BIO ekologického zemědělství (Mentha spicata L., 10%), mátový extrakt, extrakt ze zeleného čaje, vitamín C (20 mg ve 100 ml sirupu je 25% doporučené denní dávky), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, přírodní mátové aroma.

Příprava a dávkování:

Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10, pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8.

Upozornění:

Bylinné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte.

Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.