Potraviny a nápoje

Kitl Syrob horký nápoj Jablko se skořicí 500 ml

Značka: KITL
5.0

Jablko se skořicí od Kitl Syrob příjemně zahraje a dokonale provoní váš domov v zimním období. Skvělý k přípravě různých nealkoholických i alkoholických nápojů.

135

Cena za 100 ml: 27,00 Kč

O produktu: Kitl Syrob horký nápoj Jablko se skořicí 500 ml

50141862

Úvod

Jablko se skořicí od Kitl Syrob příjemně zahraje a dokonale provoní váš domov v zimním období. Tato limitovaná edice se skvěle hodí k přípravě různých receptů. Připravte si horký nápoj, který podpoří vánoční náladu. Udělejte si palačinky, které polijete tím to lahodným sirupem nebo si vylepšete vaši sladkou snídani či dezert. Jablko a skořici znali lidé již ve starověku. Jejich původ sahá do Asie odkud se rozšířili do zbylých koutů světa. Například Římané dochucovali víno skořicí a vytvářeli nové odrůdy jablek za pomoci šlechtění jabloní. V současné době jablka patří mezi nejrozšířenější ovoce s více než 35 tisíci odrůdami.

Hlavní vlastnosti:

  • k přípravě nealkoholických i alkoholických nápojů
  • ozdobí vaši snídani, palačinky nebo kaši
  • navodí kouzelnou vánoční atmosféru

Složení

Cukr, karamelizovaný cukr, jablečný koncentrát (12 %), jablečné pyré (6 %), skořicový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný, aroma.


Použití

K přípravě horkých nápojů řeďte v poměru 1:8. Skladujte v chladu a temnu. Ovocné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna není na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 30 dní. Baleno v ochranné atmosféře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.