Potraviny a nápoje

Kitl Syrob Malina a Pomeranč dárkové balení se skleničkou 2x500 ml

Značka: KITL

Kitl Syrob Malina a Pomeranč dárkové balení obsahuje originální skleničku a 2 lahodné sirupy vhodné pro přípravu domácích limonád, koktejlů i dochucení dezertů.

359

Cena za 1 litr: 359,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Kitl Syrob Malina a Pomeranč dárkové balení se skleničkou 2x500 ml

50128098

Úvod

Zdravé a poctivé sirupy z Jizerských hor. Kitl Syrob dárkové balení 2 x 500 ml obsahuje malinový a pomerančový sirup s vysokým podílem ovocné složky spolu s originální Kitl skleničkou 200 ml. Tento dárek je plný zdraví a navíc se může pyšnit originálním „novinovým" designem z přírodních materiálů.

Kitl Syrob Malinový

Výborný, hustý a voňavý sirup z malinové šťávy a malinové dužniny vyráběný za studena pro zachování vitamínů a minerálů. Oblíbený dětmi a úžasný pro přípravu domácích limonád, koktejlů či na dochucení dezertů. Výborně chutná na palačinkách nebo zmrzlině.

Kitl Syrob Pomerančový

Pomerančový sirup s dužninou je vhodný k přípravě osvěžující domácí oranžády i k ochucení teplých a studených nápojů či koktejlů. Je velmi chutný a plný vitamínů. 


Složení

Malina: cukr, malinová dužnina (Rubus idaeus L., 10 %), malinový koncentrát (Rubus idaeus L., 8 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, přírodní malinové aroma. Pomeranč: cukr, pomerančový koncentrát (Citrus x sinensis, 14 %), pomerančová dužnina (Citrus x sinensis, 6 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, vitamín C, konzervant: sorban draselný, přírodní pomerančové aroma.


Použití

Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10, pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8.


Upozornění

Skladujte v chladu a temnu. Ovocné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 30 dní.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.