Dr. Müller Klimakterin 60 kapslí

Doplněk stravy

Přípravek s obsahem izoflavonů z červeného jetele a sóji + vitamin D. Jetel pomáhá ženám zvládat projevy spojené s menopauzou jako jsou návaly horka nebo neklid.
Skladem na e-shopu
295

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50082908

Období menopauzy s sebou ve větší či menší míře přináší řadu nepříjemných projevů, a to v důsledku poklesu hladiny pohlavních hormonů. Dr. Müller Klimakterin obsahuje aktivní složky s obsahem takzvaných fytoestrogenů ze sóji a červeného jetele spolu s vitaminem D. Jetel luční pomáhá ženám zvládat projevy spojené s menopauzou jako jsou pocity horka, pocení či neklid.

Hlavní vlastnosti:

  • jetel luční přispívá ke komfortu ženy v období menopauzy
  • vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu
  • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů

Dávkování

2 kapsle denně.

Složení

Rybí olej, želatina, extrakt jetele lučního, kokosový olej, zvlhčující látka (glycerol), palmový olej, extrakt sóji, čištěná voda, zvlhčující látka (sorbitol), emulgátor (sojový lecitin), vitamin D barviva (oxid titaničitý, carmin, oxid železa černý). Alergeny: rybí olej, sója.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pesté stravy a zdravého životního stylu. Není vhodné pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Není určeno pro ženy po prodělané rakovině prsu a dělohy. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.