Klokan 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: KLOKAN
Klokan je doplněk stravy pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50089182

Klokan™ s obsahem vitamínu C doporučujeme užívat osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitamínu C, pro podporu normální tvorby kolagenu, pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.

Chrupavka je pojivová tkáň, která se skládá z chondrocytů (vlastní buňky chrupavek), kolagenních a elastických vláken (tvoří strukturu chrupavky) a amorfní mezibuněčné hmoty - z proteoglykanů. Pro správné a normální fungování chrupavky je důležité mít funkční kolagenové struktury, které zajišťují chrupavce tvar a pevnost. K normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže je důležitý vitamín C.

Dávkování:

1 kapsle denně, doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení:

Aktivní látky (1 kapsle): kolagen typ II - Cartidyss - 20 mg, kolagen typ I - Collys - 20 mg, vitamín C - 20 mg (25% RHP), chondroitin sulfát - 7,9 mg, glukosamin sulfát - 4,3 mg, kyselina hyaluronová - 0,8 mg, nativní kolagen typ II - 20 ng. 1 kapsle obsahuje: kukuřičný škrob - plnidlo, želatina, Cartidyss (kolagenové proteiny typ II), Collys (kolagenové proteiny typ I), kyselina skorbová, stearan hořečnatý - emulgátor, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, hydroxyprolin, oxid titaničitý - barvivo, kyselina hyaluronová, nativní kolagen typ II.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.