Klokan 60 kapslí

50089182

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Klokan™ s obsahem vitamínu C doporučujeme užívat osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitamínu C, pro podporu normální tvorby kolagenu, pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.

Chrupavka je pojivová tkáň, která se skládá z chondrocytů (vlastní buňky chrupavek), kolagenních a elastických vláken (tvoří strukturu chrupavky) a amorfní mezibuněčné hmoty - z proteoglykanů. Pro správné a normální fungování chrupavky je důležité mít funkční kolagenové struktury, které zajišťují chrupavce tvar a pevnost. K normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže je důležitý vitamín C.

Dávkování:

1 kapsle denně, doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení:

Aktivní látky (1 kapsle): kolagen typ II - Cartidyss - 20 mg, kolagen typ I - Collys - 20 mg, vitamín C - 20 mg (25% RHP), chondroitin sulfát - 7,9 mg, glukosamin sulfát - 4,3 mg, kyselina hyaluronová - 0,8 mg, nativní kolagen typ II - 20 ng. 1 kapsle obsahuje: kukuřičný škrob - plnidlo, želatina, Cartidyss (kolagenové proteiny typ II), Collys (kolagenové proteiny typ I), kyselina skorbová, stearan hořečnatý - emulgátor, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, hydroxyprolin, oxid titaničitý - barvivo, kyselina hyaluronová, nativní kolagen typ II.

Parametry
Značka Klokan
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 621629902119