KLOUBUS 30 sáčků

Doplněk stravy

Kloubus je doplněk stravy s bohatým komplexním složením pro podporu správné funkce kloubů a chrupavek. Instantní nápoj s grepovou příchutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
690

Cena za 100 g: 256 Kč

O produktu

50123529

Pro podporu správné funkce kloubů a chrupavek. Doplněk stravy KLOUBUS s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, glukosaminu, MSM, chondroitinu, kyseliny hyaluronové a bohatým komplexem dalších látek. Vhodný je především pro seniory, sportovce nebo těžce pracující osoby. Díky svému složení je jedním z nejsilnějších kloubních přípravků na trhu. Kloubus se vyrábí ve formě sáčků, které po rozpuštění ve vodě překvapí příjemnou grepovou chutí. Je vyroben v České republice. Certifikace Státního zdravotního ústavu v Praze.

Hlavní složky:

  • Kolagen je strukturální protein a jednou z nejdůležitějších stavebních látek v těle. Zajištuje soudržnost a elasticitu všech pojivových tkání, včetně kůže, šlach, vazů, chrupavek a kostí. Hydrolyzovaný kolagen je získáván enzymatickou hydrolýzou, která snižuje velikost kolagenních peptidů čím se zvyšuje jeho biodostupnost a lepší vstřebatelnost do organismu.
  • Glukosamin je tělu vlastní látka a je hlavní složkou chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze základní stavební složky chrupavky. Hraje důležitou roli ve stavbě kloubů, vazů a šlach.
  • MSM je sloučenina síry, která se nachází v každé buňce lidského těla a je zvláště koncentrovaná v pokožce, vlasech, nervové tkání a kloubech. Biologicky aktivní síra patří mezi nejdůležitější živiny pro naše tělo.
  • Chondroitin sulfát je molekula, která se v našem těle vyskytuje přirozeně a patří mezi mukopolysacharidy tzv. glykosaminoglykany. Ty se vážou na proteoglykany, které jsou důležitou stavební složkou mezibuněčné hmoty chrupavek. Jsou přítomny v kostech i pojivových tkání.
  • Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského organismu a nachází se v mezibuněčné hmotě, především v očích, v kloubní tekutině či v pokožce. 
  • Vitamin C přispívá k správné funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, zubů, kostí, chrupavek, dásní a kůže.
  • Hořčík přispívá k správné činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zároveň přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů.

Dávkování

1 sáček denně. Obsah sáčku rozmíchat ve 250 ml pitné vody pokojové teploty a vypít.

Složení

Hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da (vepřový), glukosamin sulfát 2KCl, MSM (methyl-sulfonyl methan), chondroitin sulfát, vitamin C (kyselina L-askorbová), mléčnan hořečnatý, mléčnan vápenatý, bromelain, l-leucin, hyaluronan sodný, mléčnan zinečnatý, D-biotin, vitamin D3 (cholekalciferol), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, barvivo: extrakt z červené řepy, sladidlo: sukralóza, aroma: grepové aroma.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoliv jeho složku. Není učeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současném užívání léků naproti srážlivosti krve. Nevhodné při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny. Doplněk stravy se sladidly.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.