Dr. Popov Klouby bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Originální bylinné kapky Dr. Popova Klouby obsahují tužebník a list černého rybízu, které udržují normální stav kloubů.
135

Cena za 100 ml: 270 Kč

O produktu

50094784

Originální bylinné kapky Dr. Popova Klouby obsahují 6 tradičně užívaných bylin pro udržení kloubů ve zdravém stavu. Tužebník a list černého rybízu napomáhají udržet normální stav kloubů. Tužebník osvěžuje tělo, podporuje správné vylučování vody z organismu i zdravou funkci ledvin a močových cest. Kapky dále obsahují černý rybíz, který také napomáhá udržet zdravé klouby a svaly, a který působí jako antioxidant. Vřes podporuje správné fungování ledvin, na zdravém vylučování se podílí pampeliška, bez černý a bříza.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Hlavní vlastnosti:

  • tužebník a černý rybíz podporují zdraví kloubů
  • tužebník osvěžuje tělo, podporuje vylučování vody a činnost ledvin
  • vřes podporuje funkce ledvin
  • pampeliška podporuje vylučování
  • bříza přispívá ke zdravému stavu kloubů

Dávkování

Užívejte 3x denně 20 kapek tinktury, můžete ji nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. 

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), rybíz černý list, vřes nať, tužebník nať, pampeliška list, bříza list, bez černý květ. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje po 109 mg extraktu z tužebníku a rybízu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.