Petit Lulu Komfortní rouška s drátkem vel. XS 4 ks + nanofiltr 2 ks

Hygienická pomůcka

Značka: PETIT LULU
Hygienické roušky jsou opatřené vyměnitelným filtrem s nanovláknem a obsahem aktivního stříbra. Elastická rouška bez gumiček je velmi pohodlná a netlačí.
Skladem na e-shopu
649

O produktu

50120442

Udělejte si z povinnosti zábavu! Hygienické roušky s hravými vzory budí dojem veselého módního doplňku, přesto jsou plně funkční. Obsahují nanovlákennou vložku, která poskytuje 97% filtrační účinnost. Pohodlný střih k uchycení za uši nikde netlačí. Rouška je z pružného materiálu a díky tomu její okraje těsně přiléhají k tváři. Tvarovací drátek na nos horní okraj roušky perfektně upevní a brání tím také případnému zamlžování brýlí. Petit Lulu Komfortní rouška s drátkem a vloženým nanofiltrem je vhodná, pokud musíte navštívit prostor s větší koncentrací osob. Velikost XS je vhodná pro děti od 7 let.

Ochranný filtr s nanovláknem

Filtr je sestaven z třívrstvé netkané textilie, přičemž střední vrstvu tvoří nanovlákenná membrána s aktivním stříbrem. Účinnost filtrace je nejméně 97 %. Díky obsahu aktivního stříbra má prokázanou účinnost inaktivace mikroorganismů. Oproti běžným nano filtrům, u nichž filtrační schopnost klesá již po 4 hodinách je opakovatelně použitelný. Jedná se o špičkový materiál předního českého výrobce. Je certifikovaný jako zdravotně nezávadný a testovaný na záchyt mikroorganismů Technickou Univerzitou Liberec. Díky unikátnímu střihu filtr těsně přilehne na ústa a zajistí vyšší stupeň ochrany.

Hlavní vlastnosti:

  • filtr s nanovláknem s filtrační účinností nejméně 97 %
  • s aktivním stříbrem, které hubí mikroorganizmy
  • elastický materiál přilne k obvodu obličeje
  • tvarovací drátek utěsní horní okraj roušky
  • pohodlný střih bez gumiček

Jak vybrat velikost roušky

Změřte vzdálenost od středu (otvoru) ucha ke špičce nosu:

  • velikost XXS (cca 12-13 cm): pro děti od 3 do 7 let
  • velikost XS (cca 13-14,4 cm): pro děti nad 7 let
  • velikost S (cca 14,5-14,99 cm): náctiletí, ženy
  • velikost M (cca 15-15,99 cm): ženy, muži s menší hlavou
  • velikost L (cca 16-17 cm): muži

Složení

Rouška: 95 % bavlna, 5 % elastan. Filtr: Třívrstvá netkaná textilie. Střední vrstvu tvoří nanovlákenná membrána s aktivním stříbrem.

Použití

Roušku není vhodné nosit více než 3 hodiny, poté ji vyměňte. Bavlněnou roušku každý den sterilizujte vyvářkou nebo žehlením. Filtr je možné používat až 5 dnů. Nesmí se prát, ale každý den je nutná jeho sterilizace postříkáním desinfekcí, nebo přežehlením žehličkou přes utěrku. Teplotu žehličky při žehlení filtru je třeba nastavit na silon.

Upozornění

Obrázek je pouze ilustrativní. Vzory jsou kombinovány náhodně a mohou se lišit, nelze je vybírat. Z hygienických důvodů nelze roušky ani filtry vrátit nebo vyměnit.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.