SwissMedicus Koňská mast hřejivá FORTE 500 ml

Kosmetika

5.0
Jedná se o tradiční balzám vyrobený z 25 bylin v dvojnásobné koncentraci podle tradiční švýcarské receptury. Masáž Koňskou mastí prohřívá pokožku a přináší úlevu pohybovému aparátu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
345

O produktu

50044584

SwissMedicus Koňská mast je tradiční balzám v zesílené verzi vyrobený z 25 bylin podle švýcarské receptury. Koňská mast kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Masáž touto mastí působí jako účinný prostředek k úlevě a prohřátí svalstva. Koňská mast® hřejivá je vhodná před fyzickou zátěží či sportem, kdy vyvolá intenzivní prohřátí pokožky, čímž zvyšuje působení účinných látek, a tím urychluje regeneraci. Hodí se pro všechny věkové kategorie. Mast má 100% přírodní složení a její gelová konzistence zaručí rychlé vstřebání, neumaže oblečení.

Hlavní vlastnosti:

  • zesílená verze tradiční Koňské Masti hřejivé vám při masáži poskytne ještě větší úlevu a prohřátí
  • vhodný i na pokožku s křečovými žilami
  • 100% přírodní složení
  • 25 bylin
  • rychle se vstřebává a nezanechává skvrny

Složení

Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arnika horská, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Chilli extrakt, Kosodřevina, Skořice, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Máta peprná, Levandule lékařská, Třapatka nachová, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýna lékařská, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba, Vřes obecný, Rybíz černý.

Použití

Na čistou pokožku postiženého místa vmasírujte tolik gelu, kolik je pokožka schopna absorbovat. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Upozornění

Určeno pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí, na sliznice a poraněnou kůži. Při použití na křečové žíly tyto nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bio-aktivních složek přípravku. VELMI INTENZIVNÍ ZARUDNUTÍ POKOŽKY JE VŠAK PŘIROZENÉ A JE PROJEVEM ŽÁDOUCÍHO PROKRVENÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.