Fytopharma Kotvičník + Schizandra tobolky na podporu vitality 30 ks

Doplněk stravy

Značka: FYTOPHARMA
Doplněk stravy obsahující extrakty z kotvičníku a schizandry. Kotvičník podporuje zdraví pohlavních orgánů, přispívá k normální funkci močové soustavy, ke zdravé pokožce a ke zdravé ústní dutině a dásním.
Skladem na e-shopu
185

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50061855

Tobolky s obsahem rostlinných extraktů z kotvičníku a schizandry. Kotvičník pomáhá udržovat tělesný a svalový tonus a energii, podporuje zdraví reprodukčních orgánů a sexuální touhu, schizandra má adaptogenní vlastnosti, může zvyšovat schopnost odolávat stresu. Přípravek je vhodný pro muže i ženy.

Hlavní vlastnosti:

  • kotvičník příznivě působí na svalový tonus a energii
  • kotvičník pomáhá udržet normální funkci reprodukčního systému
  • schizandra má adaptogenní vlastnosti, může organismu napomáhat odolávat stresu

Dávkování

1-2 tobolky denně polykat celé, zapít přiměřeným množstvím tekutiny. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Složení

1 kapsle obsahuje 250 mg extraktu z kotvičníku (Tribulus) a 50 mg extraktu ze semen schizandry. Pomocné látky: uhličitan hořečnatý (látka protispékává), želatina, barviva E122 a E171.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávání: Skladovat v uzavřeném obalu, při teplotě 15-25 ° C, chránit před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.