Kosmetické přístroje (9)

Řadit
Filtry výpisu
 • Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit

  Zlepšete si strukturu pokožky za pomoci Silk’n Revit Essential. Přístroj stimuluje produkci nových kožních buněk, odstraňuje odumřelé buňky a posiluje pružnost, pevnost a vitalitu pokožky.

  Elektronika

  1950 Kč
 • Braun FaceSpa Pro 912 sada na obličej 3v1

  sada na obličej 3v1

  Praktické zařízení 3v1 pro péči o obličej – epilaci, čištění a tónování pleti. Odstraňuje i velmi jemné a krátké chloupky a umožňuje čištění obličeje ve sprše.

  Elektronika

  3499 Kč
  3990 Kč
 • Silk´n čisticí přístroj na obličej Pure

  Odstraňte ze své tváře každou nedokonalost. Make-up, pupínky, barevné skvrny, černé tečky; se vším vám pomůže čisticí přístroj na obličej Silk’n Pure.

  Elektronika

  1190 Kč
Beper 40500 Body Sense lipomasáž na celulitidu

lipomasáž na celulitidu

Elektronika

Celulitida už vás nepřekvapí! Snadno a rychle ji porazíte s přístrojem Bode Sense od Beperu, který umožňuje trojitou kruhovou masáž a kromě odstranění celulitidy také účinně tvaruje postavu.

885 Kč
Beper 40947 Visia čistící přístroj na obličej

Elektronika

S kosmetickou sadou Beper 40947 Visia budete mít všechny potřebné nástroje k odstranění makeupu snadno a rychle a umožníte pokožce dýchat.

 

525 Kč
Silk´n MirrorLumi LED zrcátko s dobíjecím stojanem

Elektronika

Oboustranné zrcátko s LED osvětlením se dvěma různými variantami svícení. Lze použít na stojánku nebo v ruce. Jedna strana nabízí 5× zvětšení.

1690 Kč
Silk´n VitalSteam obličejová sauna

Elektronika

Využijte sílu páry k jemné, ale účinné péči o pleť. Sauna Silk’n VitalSteam umí produkovat horkou i studenou páru, a to s nastavitelným výstupem.

1650 Kč
Beurer MP 70 parafínová lázeň

parafínová lázeň

Elektronika

Parafínový vosk pomáhá otevřít póry, kterými vlhkost proudí hluboko do kůže, a umožní jí zůstat na místě, čímž se stav pokožky viditelně zlepšuje.

2450 Kč
Beurer MP 70 parafínový vosk a fólie

parafínový vosk a fólie

Kosmetika

Sada parafínového vosku a fólie pro péči o suchou a rozpraskanou kůži. Přináší okamžité uvolnění, pokožka je vláčná a hebká.

775 Kč
Kosmetické přístroje

Kosmetické přístroje

Pečujete ráda o svou pleť, máte ráda kosmetiku a užíváte si malé každodenní rituály před zrcadlem? A co takhle rozšířit péči o pravidelné používání některého z kosmetických přístrojů? Kosmetické přístroje jsou obvykle multifunkční – pomocí různých nástavců (kartáčky, houbičky) zvládnou během pár minut dokonale pleť vyčistit, jemně anebo hloubkově, namasírují pokožku, zajistí lepší prokrvení, zmírní viditelnost vrásek a podpoří elasticitu pokožky. Jistě si u nás vyberete ten, který nejlépe bude vyhovovat vašim potřebám. S nabídkou nezapomínáme ani na muže, kterým záleží na vzhledu – v naší nabídce naleznete čisticí přístroj nebo přístroj na ošetření vrásek speciálně pro ně.