Kulinářské pivovarské kvasnice 125 g

50077390

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

89

Cena za 1 kg: 712 Kč

O produktu

Pivovarské kvasnice obsahují řadu důležitých látek např. B-vitaminy, biotin, minerály, stopové prvky a aminokyseliny. Příznivě působí na jedince v období růstu a dospívání, pomáhají udržovat zdravé vlasy a pokožku. Nutričně obohatí pokrmy podle zásad vyvážené pestré stravy. Mohou je užívat děti od 1 roku i vegetariáni.

Pivovarské kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. 100% sušené pivovarské kvasnice ve formě rozpustných šupinek můžete použít v teplé i studené kuchyni. Můžete je přidat do polévky, omáčky, salátu, pomazánky nebo cereálií podle Vaší chuti a fantazie. Nemění chuť pokrmů. Revidováno Českou pediatrickou společností.

Dávkování:

Děti od 1 do 3 let užívají 1 g (1 kávová lžička) denně. Přidávejte 2 x denně 1/2 lžičky do vybraného jídla. Děti od 3 do 14 let užívají 2 g (2 kávové lžičky) denně. Přidávejte 2 x denně 1 lžičku do vybraného jídla. Dospělí užívají 5 g (1 polévková lžíce) denně. Přidávejte 2 x denně 1/2 lžíce do vybraného jídla.

Složení:

Sušené pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek].

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí!

Parametry
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 1 let
EAN 8595226400748