Kulíšek Extra sáčky 10x6,7 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: KULÍŠEK
Kulíšek Extra je rozpustná směs pro přípravu rehydratačního roztoku k dietnímu postupu při průjmových potížích a zvracení u dětí od ukončeného 6. měsíce věku.
Skladem na e-shopu
125

Cena za 100 g: 187 Kč

O produktu

50137158

Kulíšek Extra je potravina pro zvláštní lékařské účely ve formě ve vodě rozpustného prášku určeného pro přípravu rehydratačního roztoku. Roztok je doplněn o ovocné a zeleninové složky bohaté na přírodní minerální látky, které zvyšují chuťovou přijatelnost nápoje. Kulíšek Extra pomáhá doplnit vodu, elektrolyty a energii při průjmových onemocněních nebo zvracení u kojenců od ukončeného 6. měsíce věku a malých dětí.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlá normalizace vnitřního prostředí organismu
  • vhodné i jako iontový nápoj pro regeneraci při sportovních výkonech u dětí
  • s ovocnou a zeleninovou složkou

Dávkování

Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml pitné vody (pro kojence v převařené vychlazené kojenecké vodě). Podávejte z láhve, hrnečku, brčkem nebo po lžičkách. Množství podaných roztoků k zavodnění vychází ze stupně dehydratace a hmotnosti dítěte (viz. příbalový leták).

Složení

Glukóza, dýňový prášek, citronan sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, broskvový prášek, přírodní broskvové aroma. Osmolalita: 240 mOsm/l.

Upozornění

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné jako náhrada pestré stravy a není určeno pro parenterální podání. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Přesné dávkování doporučí lékař nebo osoba kvalifikovaná v oblasti farmacie a výživy. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.