Kyosun Rooibos BIO mletý čaj 30x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: KYOSUN
Lahodný nápoj z lístků čajovce kapského připomíná čaj, ale neobsahuje kofein. Má jemně nasládlou karamelovou chuť a je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.
Skladem na e-shopu
275

Cena za 100 g: 458 Kč

O produktu

50119153

Lahodný nápoj z lístků čajovce kapského připomíná čaj, ale neobsahuje kofein. Díky tomu je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Má červenohnědou barvu a plnou jemně nasládlou karamelovou chuť, takže jej není třeba doslazovat. Kyosun Rooibos BIO ve formě jemně mletého prášku pomůže maximálně využít nutričního potenciálu rostliny. Hodí se s k doplnění pitného režimu. Uklidňující šálek teplého čaje si bez obav může dopřát i před spaním. Jednotlivě balené sáčky zajišťují kvalitu a čerstvost každé porce čaje.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodná nasládlá chuť
  • neobsahuje kofein
  • vhodný i pro děti a těhotné ženy

Složení

100 % bio mletý rooibos.

Použití

Ideálním pomocníkem pro přípravu nápoje z mletých lístků je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2g sáček Kyosun Rooibos, zalijte studenou vodou a řádně protřepejte. Při přípravě horkého nápoje převařte vodu a nechte ji zchladnout přibližně na 70°C. Postupujte stejně jako u studeného Kyosun Rooibos. Nápoj můžete dochutit šťávou z ovoce nebo sirupem nebo vyzkoušet kombinaci s kravským či alternativním mlékem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.