La Roche-Posay Anthelios Dermopediatrics BEBE SPF50+ mléko 50 ml

Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios Dermopediatrics BEBE SPF50+ je velmi šetrný k citlivé dětské pokožce pokožce již od 6. měsíců věku. Poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

279 ušetříte 150 Kč

Původní cena 429 Kč sleva 35%

Dočasně nedostupné

O produktu

50089123

La Roche-Posay Anthelios Dermopediatrics BEBE SPF50+ je velmi šetrný k citlivé dětské pokožce již od 6. měsíců věku. Optimální UVA a UVB ochrana postykuje dokonalou ochranu před sluncem díky patentovanému a fotostabilnímu filtračnímu systému. Obsahuje máslo z karité pro hydrataci, zklidnění pokožky a posílení ochranné kožní bariéry. Hebká a příjemná sametová textura. Formule přípravku respektuje jemnou pokožku miminek a zároveň ji účinně chrání před spálením a poškozením buněk v důsledku UV záření. Hypoalergenní. Testováno pod dermatologickou kontrolou. 

Hlavní vlastnosti:

  • šetrné k jemné dětské pokožce
  • velmi vysoká ochrana před slunečním zářením
  • od 6. měsíců věku

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Vždy používejte ochranné pomůcky a pokrývku hlavy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.