Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 SPF50+ hydratační krém 50 ml

Produktová řada: Anthelios
5.0
  • La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 hydratační krém SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB zářením. Nezpůsobuje podráždění očí.
699

O produktu: La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 SPF50+ hydratační krém 50 ml

50135191

Úvod

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 hydratační krém SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Účinné složení s antioxidanty pečuje o pleť a bojuje proti fotostárnutí. Zanechává hydratovanou pleť až po dobu 24 hodin. Krém pomáhá předcházet oxidativnímu stresu vzniklému v důsledku infračerveného záření (A) a znečištění prostředí. Nezanechává bílé stopy na kůži. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na citlivé, reaktivní pleti a očním okolí*. Vhodné i pro pokožku se sklony ke sluneční alergii. Hypoalergenní a neparfemované složení. 

 *Testováno na uživatelích kontaktních čoček.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • antioxidační účinek
  • hydratuje pokožku
  • neštípe v očích
  • hypoalergenní

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete (někteří výrobci uvádějí množství). Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Přípravek nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. 


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímým slunečním paprskům. Nadměrná expozice UV zářením představuje vážné zdravotní riziko. Používejte pokrývku hlavy a sluneční brýle. Žádný produkt nepředstavuje 100% ochranu před UV zářením.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.