La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 SPF50+ hydratační tónovaný krém 50 ml

Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 hydratační tónovací krém SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB zářením. Nezpůsobuje podráždění očí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
449 ušetříte 150 Kč

Původní cena 599 Kč sleva 25%

O produktu

50135340

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 hydratační tónovací krém SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu proti UVA/UVB záření. Pomáhá předcházet oxidativnímu stresu vzniklému v důsledku infračerveného záření A a znečištění. Univerzální mikropigmenty se rozpouští na pleti, přizpůsobují se jejímu tónu a sjednocují vzhled. Nezpůsobuje podráždění očního okolí. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na citlivých očích a očním okolí*. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a reaktivní.

*Testováno na uživatelích kontaktních čoček.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • antioxidační účinek
  • neštípe v očích
  • sjednocuje barvu pleti
  • hypoalergenní

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete (někteří výrobci uvádějí množství). Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Přípravek nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. 

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímým slunečním paprskům. Nadměrná expozice UV zářením představuje vážné zdravotní riziko. Používejte pokrývku hlavy a sluneční brýle. Žádný produkt nepředstavuje 100% ochranu před UV zářením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.