Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 SPF50+ fluid 50 ml

Produktová řada: Anthelios
5.0
  • La Roche-Posay UVMUNE 400 Anthelios osvěžující fluid SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB paprsky. Neparfémovaný.
639

O produktu: La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 SPF50+ fluid 50 ml

50135270

Úvod

Lehký, osvěžující fluid La Roche-Posay UVMUNE 400 Anthelios s SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Krém pomáhá předcházet oxidativnímu stresu vzniklému v důsledku v důsledku infračerveného záření A a znečištění prostředí. Nezanechává bílé stopy na pokožce. Nezpůsobuje podráždění očního okolí. Velmi odolný vůči vodě a písku. Hypoalergenní a neparfemované složení. 

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • antioxidační účinek
  • nezanechává bílé stopy
  • nedráždí oči
  • neparfémovaný, voděodolný

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Přípravek nanášejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. 


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímým slunečním paprskům. Nadměrná expozice UV zářením představuje vážné zdravotní riziko. Používejte pokrývku hlavy a sluneční brýle. Žádný produkt nepředstavuje 100% ochranu před UV zářením.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.