Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 SPF50+ tónovaný fluid 50 ml

Produktová řada: Anthelios
  • La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 tónovaný fluid SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB zářením. Nezpůsobuje podráždění očí.
639

O produktu: La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 SPF50+ tónovaný fluid 50 ml

50135193

Úvod

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 tónovaný fluid SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu proti UVA/UVB záření. Pomáhá předcházet oxidativnímu stresu vzniklému v důsledku infračerveného záření (A) a znečištění. Univerzální mikropigmenty se rozpouští na pleti, přizpůsobují se jejímu tónu a sjednocují vzhled. Nezpůsobuje podráždění očního okolí. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na citlivých očích a očním okolí*. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a reaktivní.

*Testováno na uživatelích kontaktních čoček.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • antioxidační účinek
  • neštípe v očích
  • sjednocuje barvu pleti
  • hypoalergenní

Použití

Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Aplikace malého množství přípravku snižuje jeho účinnost. Pro maximální ochranu používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. 


Upozornění

Tento produkt neposkytuje 100% ochranu před UV zářením, vyhýbejte se přímým slunečním paprskům. Přehnaná expozice na slunci představuje závažné zdravotní riziko. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.