La Roche-Posay Retinol B3 sérum 30 ml

Kosmetika

La Roche-Posay Retinol B3 sérum redukuje vrásky a jemné linky. Obsahuje čistý retinol, který bojuje proti známkám stárnutí pleti, obnovující vitamin B3 a glycerin pro 24h hydrataci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
939

O produktu

50123014

Vyhlazující koncentrované sérum proti vráskám s retinolem a niacinem. La Roche-Posay Retinol B3 sérum obsahuje čistý retinol pro silný účinek proti známkám stárnutí pleti. Formule je obohacena obnovujícím vitaminem B3 a glycerinem pro 24hodinovou hydrataci. Jemný hydratační fluid má nelepivý finiš. Sérum je nekomedogenní a je vhodné pro všechny typy pleti, včetně mastné.

Hlavní vlastnosti:

  • pleť vypadá jemnější a zářivější
  • den za dnem získává mladistvý jas a tonicitu
  • hluboké vrásky jsou výrazně minimalizovány
  • jemné linie se zdají být vyhlazené
  • tón pleti je více jednotný

Použití

Používejte nejlépe večer na pleť obličeje a krku. Aplikujte samostatně nebo pod hydratační krém.

Upozornění

Čistý Retinol na vzduchu žloutne. To však nijak neovlivňuje jeho účinnost. Tento produkt může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení. Při používání tohoto produktu používejte přípravky sluneční ochrany s vysokým SPF a omezte vystavení pokožky na slunci. Nepoužívejte společně s dalšími přípravky s obsahem retinoidů. Pokud během prvních použití zaznamenáte diskomfort, dalších několik aplikací vynechejte, aby si pokožka na přípravek přivykla. Vyvarujte se přímého kontaktu s očima a rty. Pokud dojde ke kontaktu, důkladně opláchněte vodou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.