Lactacyd

Řadit
Filtry výpisu
Lactacyd Pharma S antimykotickými vlastnostmi 250 ml

250 ml

Kosmetika

Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTICKÝMI vlastnostmi a mírně zásaditým pH, je speciální mycí emulze pro intimní hygienu žen, která přináší úlevu při diskomfortu způsobeném kvasinkovou infekcí jako je svědění, pálení a podráždění intimních partií. 

 • Akce -24%
129 Kč 169 Kč
Lactacyd Ubrousky pro intimní hygienu Femina 15 ks

15 ks

Kosmetika

Ubrousky pro intimní hygienu Lactacyd Femina obsahují přírodní L-kyselinu mléčnou pro zachování vaší přirozené rovnováhy a alantoin, který je známý svými zklidňujícími účinky.

 • Akce -21%
59 Kč 75 Kč
Lactacyd Pharma Hydratující 250 ml

250 ml

Kosmetika

Přípravek zajišťuje výživu a hydrataci díky svému jedinečnému složení se zvlhčujícím L2G-complexemTM. Určeno k použití během menopauzy, rovněž vhodné pro ženy s problémy se suchostí intimních partií.

  169 Kč
  Lactacyd Pharma Senzitivní 250 ml

  250 ml

  Kosmetika

  Přípravek nabízí speciální péči pro snadno podrážděnou a citlivou sliznici intimních partií. Složení s extra jemným čistícím systémem a bez parfému zajišťuje maximální šetrnost.

   169 Kč
   Lactacyd Pharma Antibakteriální 250 ml

   250 ml

   Kosmetika

   Posiluje přirozenou obranu intimních partií. Určeno k použití během menstruace, těhotenství a po porodu. Rovněž vhodné k použití po sportu.

    169 Kč
    Lactacyd Girl Ultra jemný intimní mycí gel 200 ml

    200 ml

    Kosmetika

    Ke každodennímu mytí citlivých dívčích intimních partií. Hypoalergenní složení s kyselinou mléčnou a Aloe vera. Vhodný od 3 let do první menstruace.

     94 Kč
     Lactacyd Pharma Zklidňující 250 ml

     250 ml

     Kosmetika

     Přípravek vhodný při vaginálním diskomfortu pro zklidnění citlivé či zanícené sliznice. Určeno k použití jako doplněk při léčbě vaginálních infekcí.

      169 Kč

      Intimní hygiena je nesmírně důležitá pro každého člověka. Společnost LACTACYD patří mezi přední výrobce produktů přímo určených k intimní hygieně pro každého bez rozdílu věku. Přírodní složení přípravků zaručuje jejich blahodárné působení na jemnou a citlivou pokožku intimních partií a jejich vysokou snášenlivost.

      LACTACYD pomáhá zachovat vyvážené pH pokožky a brání tím nadměrnému vzniku bakterií, které by mohly způsobit infekci. Přípravky jsou vhodné ke každodennímu použití ve sprše nebo při koupeli. Ihned po použití dodají příjemný pocit čistoty a ochrany a jako bonus navíc příjemně voní.

      Vyberte si produkt LACTACYD podle svých vlastních preferencí. Nabídka obsahuje zklidňující či hydratující přípravky nebo speciální antibakteriální výrobky vhodné nejen k prevenci, ale také okamžitému zklidnění podrážděné pokožky.