Zdravotnické prostředky

LactoFeel Vaginální gel 7x5 ml

Značka: LACTOFEEL
3.7

LactoFeel Vaginální gel je zdravotnický prostředek, který napomáhá v léčbě bakteriální vaginózy a zabraňuje opakování infekcí přirozeným způsobem.

289
Ušetříte 16%

Původní cena:  345 Kč  ·  sleva 56 Kč

Nejnižší cena před slevou: 345 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: LactoFeel Vaginální gel 7x5 ml

50138214

Úvod

Zdravotnický prostředek pro léčbu příznaků bakteriální vaginózy a prevence jejího opakování. LactoFeel Vaginální gel s obsahem kyseliny mléčné a glykogenu pomáhá obnovit fyziologické pH pochvy. Zmírňuje příznaky bakteriální vaginózy, jako jsou nepříjemný zápach, výtok a nepříjemné pocit v pochvě. Glykogen poskytuje živiny pro bakterie mléčného kvašení. Kyselina mléčná obnovuje normální pH pochvy a neutralizuje zápach.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlá úleva od vaginálních obtíží
  • eliminace nepříjemného zápachu
  • obnova pH díky kyselině mléčné a glykogenu
  • vhodné i pro těhotné
  • bez parfemace, jednoduchá aplikace

Složení

Kyselina mléčná, glykogen, propylenglykol, methylhydroxypropylcelulóza, mléčnan sodný, voda.


Použití

Léčba bakteriální vaginózy: Uleví od nepříjemného zápachu, abnormálního výtoku a diskomfortu – aplikujte 1 tubu denně do pochvy po dobu 7 dní, nejlépe před spaním. Pokud se příznaky rozvinou znovu, můžete použít Lactofeel k obnově normálního vaginálního pH a flóry - zopakujte léčbu – před spaním aplikujte 1 tubu denně do pochvy po dobu 7 dní.

Na udržení přirozeného pH během užívání antibiotik aplikujte 1 tubu denně po dobu 4-5 dní po ukončení léčby antibiotiky. Ke zmírnění nebo odstranění nepříjemných příznaků bakteriální vaginózy v období menstruace aplikujte 1 tubu denně po dobu 1-2 dní po menstruaci.


Upozornění

Lactofeel nepoužívejte, pokud se snažíte otěhotnět, protože gel má nízké pH. Nízké pH negativně ovlivňuje přežití spermií. Nepoužívejte Lactofeel jako antikoncepční prostředek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.