LaktoPlus 18.000 FCC LU 30 kapslí

50104017

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

295

Cena za 100 g: 1987 Kč

O produktu

Špatně se Vám tráví mléčné produkty? Pociťujete některé z příznaků laktózové intolerance, kterými jsou zejména častý průjem, nadměrné nadýmání, křeče či bolesti břicha? Pak je pro Vás LaktoPlus ideální přípravek. Díky němu si můžete dát i oblíbenou zmrzlinu či kávu s mlékem. Doplněk stravy LaktoPlus obsahuje enzym laktázu a tím zlepšuje trávení mléčných výrobků.

 Vyzkoušejte LaktoPlus, který:

  • Je nejsilnějším na trhu (díky obsahu 18.000 FCC láktázových jednotek).
  • Dokáže pomocí 1 kapsle rozštěpit obsah laktózy odpovídající až ½ litru mléka.
  • Je obohacen o unikátní střevní probiotika, která podporují naše trávení.

Disacharid laktóza se nachází především v mléce a mléčných výrobcích. U osob s nedostatkem enzymu laktázy dochází k horší stravitelnosti mléčných výrobků. LaktoPlus, právě díky obsahu enzymu laktáza, zlepšuje trávení laktózy u lidí, jenž mají s jejím trávením potíže. LaktoPlus je navíc obohacen i o unikátní probiotika bacillus subtillis, které jsou potřebná pro naše zdravá střeva

Složení:

Enzym laktáza, bacillus subtillis (nato), HPMC SR kapsle s opožděným uvolňováním.

Dávkování:

1 kapsle před jídlem obsahujícím laktózu (mléčné produkty), 1 kapsle LaktoPlus dokáže štěpit cca. 30 g laktózy, což odpovídá zhruba ½ l mléka.

Upozornění:

Přípravek není určen dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek  není určen jako náhrada pestré stravy.Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Parametry
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 8595640600311