Le Petit Olivier Čisticí jílová pasta na tělo a obličej Zelený jíl 300 g

Kosmetika

Le Petit Olivier Čisticí jílová pasta na tělo a obličej se zeleným jílem bohatá na minerály a stopové prvky zbavuje pokožku nečistot a přebytečného mazu.
Skladem na e-shopu
195

O produktu

50129091

Čisticí maska z francouzského zeleného jílu. Le Petit Olivier Čisticí jílová pasta na tělo a obličej, složená z 99 % přírodních ingrediencí účinně zbavuje pokožku nečistot a přebytečného mazu. Zelený jíl coby čistě přírodní látka bohatá na minerály a stopové prvky jemně čistí pokožkureguluje mazovou aktivitu a efektivně odstraňuje nečistoty z pleti. Zároveň stahuje póry, změkčuje a pleť celkově zklidňuje. Je dobře snášený i citlivou pokožkou. Doporučuje se k ošetření smíšené a mastné pleti či pleti se sklonem k akné. Pastu lze také použít pro ošetření těla či jako vlasový zábal, který pomáhá proti lupům.

Výsledek:

  • zbavuje pokožku mazu a nečistot
  • stahuje póry a celkově zjemňuje a ukliňuje pleť
  • možnost použití také na zbytek těla či jako vlasový zábal

Složení

Zelený jíl, voda, kaolin.

Použití

1-2x týdně aplikujte na vlhkou pokožku ve sprše, masírujte krouživými pohyby a poté důkladně opláchněte. Při aplikaci na tělo či na vlasovou pokožku nechte působit 5 minut, poté opláchněte vlažnou vodou.

O značce

Francouzská značka Le Petit Olivier je především založená na úctě k přírodě a životnímu prostředí. Více než čvrtstoletí dodává svým zákazníků kvalitní přírodní kosmetické produkty pocházející z prosluněné Provence. Firma vlastní jeden z posledních mlýnů, které drtí kamenem a takém olivový háj v Saint Bonnet du Gard, který zahrnuje několik tisíc stromů. Hotové výrobky a použité přísady nejsou testovány na zvířatech

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.