Le Petit Olivier Obnovující balzám pro suché vlasy Bambucké máslo a makadamový olej 200 ml

Kosmetika

Le Petit Olivier Obnovující balzám pro suché vlasy Bambucké máslo a makadamový olej vyživuje a opravuje suché, krepatějící a nepoddajné vlasy s přírodní péčí. Neoplachuje se.
Skladem na e-shopu
125

O produktu

50129090

Přírodní péče pro suché, poškozené a krepatějící vlasy s bambuckým máslem a makadamovým olejem. Le Petit Olivier bezoplachový balzám na suché a krepatějící vlasy vyniká svým mimořádným složením, které obsahuje 98 % přírodních ingrediencí pocházejících z francouzské Provence. Díky své balzámové konzistenci výtečně hydratuje, obnovuje vysušená vlasová vlákna a usnadňuje následnou úpravu vlasů, které navíc příjemně provoní. Bambucké máslo vyživuje strukturu vlasů a chrání je před nepříznivým působením vlivů okolního prostředí. Spolu s makadamovým olejem zabraňuje třepení vlasových konečků. Ten navíc dodá Vašim vlasům jemnost a přirozeně zářivý lesk.

Výsledek:

  • obnovuje zdravou strukturu vlasových vláken
  • vlasy chrání a hluboce vyživuje
  • usnadňuje úpravu účesu

Složení

Bambucké máslo a makadamový olej.

Použití

Naneste jednu až dvě dávky z pumpičky balzámu dle délky vlasů od středu až ke konečkům. Není třeba oplachovat.

O značce

Francouzská značka Le Petit Olivier je především založená na úctě k přírodě a životnímu prostředí. Více než čvrtstoletí dodává svým zákazníků kvalitní přírodní kosmetické produkty pocházející z prosluněné Provence. Firma vlastní jeden z posledních mlýnů, které drtí kamenem a takém olivový háj v Saint Bonnet du Gard, který zahrnuje několik tisíc stromů. Hotové výrobky a použité přísady nejsou testovány na zvířatech

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.