Le Petit Olivier Obnovující maska pro suché vlasy Bambucké máslo a makadamový olej 330 ml

Kosmetika

Le Petit Olivier Obnovující maska pro suché vlasy Bambucké máslo a makadamový olej vyživuje a opravuje suché, krepatějící a nepoddajné vlasy s přírodní péčí.
Skladem na e-shopu
145

O produktu

50129089

Intenzivní přírodní péče pro suché, poškozené a krepatějící vlasy s bambuckým máslem a makadamovým olejem. Le Petit Olivier Obnovující maska na suché a krepatějící vlasy vyniká svým mimořádným složením, které obsahuje 97 % přírodních ingrediencí pocházejících z francouzské Provence. Díky své krémové textuře výtečně hydratuje a obnovuje poničená a vysušená vlasová vlákna a dodává jim pravidelnou výživu. Bambucké máslo vyživuje strukturu vlasů a navíc je chrání před nepříznivým působením vlivů okolního prostředí. Spolu s makadamovým olejem zabraňuje třepení vlasových konečků. Ten navíc dodá Vašim vlasům jemnost a přirozeně zářivý lesk.

Výsledek:

  • obnovuje zdravou strukturu vlasových vláken
  • vlasy chrání a hluboce vyživuje
  • uhlazuje vlas a bojuje proti přesušení a krepatosti

Složení

Bambucké máslo a makadamový olej.

Použití

Naneste přiměřené množství po celé délce umytých vlasů jemně vysušených ručníkem, nechte masku působit 1 minutu a řádně opláchněte.

O značce

Francouzská značka Le Petit Olivier je především založená na úctě k přírodě a životnímu prostředí. Více než čvrtstoletí dodává svým zákazníků kvalitní přírodní kosmetické produkty pocházející z prosluněné Provence. Firma vlastní jeden z posledních mlýnů, které drtí kamenem a takém olivový háj v Saint Bonnet du Gard, který zahrnuje několik tisíc stromů. Hotové výrobky a použité přísady nejsou testovány na zvířatech

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.