Lepicol plus 180 kapslí

Doplněk stravy

Značka: LEPICOL
Lepicol plus enzymy obsahuje stejné složky jako Lepicol basic, navíc pak obsahuje enzymy.
Skladem na e-shopu
355

Cena za 100 kusů: 197 Kč

O produktu

50010252

  • Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, napomáhá tedy správnému a snadnému vyprazdňování, dále pak obsahuje specifické živé kultury, inulín a na rozdíl od Lepicolu Basic navíc TRÁVICÍ ENZYMY.
  • Obsažené specifické živé kultury jsou vyvíjeny celosvětově známou společností Protexin (Velká Británie). Díky tomuto je zaručen příznivý účinek Lepicolu.

SLOŽENÍ

osemení psyllia (plantago ovata forsk), inulín,trávicí enzymy (proteáza, betain HCL), kořen zázvoru, papain, lístky máty peprné, fenyklové semínko, bromelain, želatinová kapsle, stearát hořečnatý, probiotické kmeny: Lactobacillus rhamnosus PXN 54, Bifidobacterium bifidum PXN 23, Lactobacillus acidophius PXN 35, Lactobacillus plantarum PXN 47, Lactobacillus bulgaricus PXN 39.

Množství živých kultur: 2 miliardy CFU v 10 gramech.

Balení: 180 kapslí, Balení v kartonu: 8 ks

Záruka: 18 měsíců

UŽÍVÁNÍ

Doporučené dávkování: užívejte nejlépe 10 minut před jídlem.
Dospělí: Užívejte 5-8 kapslí jednou nebo dvakrát denně. Zapijte vodou nebo ovocnou štávou (200-300 ml).
Děti: 2-5 kapslí jednou nebo dvakrát denně, zapít vodou nebo ovocnou štávou (100-200 ml).
Podávání Lepicolu plus+ dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.

Upozornění: užívání Lepicolu plus+ bez tekutin může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy Lepicol plus+ řádně zapijte, nejlépe množstvím 200-250 ml na 5 kapslí Lepicolu plus+. Pokud jste v nedávné době prodělali nejakou operaci střev, či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy užívání Lepicolu plus+ se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu užívání Lepicolu plus+ pocítíte nejaké potíže, přestaňte s jeho užíváním a poraďte se s lékařem. Není vhodné pro deti do 3 let.

Po dvou týdnech užívání mohou někteří lidé snížit dávkování Lepicolu plus+. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.