Leros Čaj na žíly 20x2 g

Doplněk stravy

Značka: LEROS
Leros Čaj na žíly je bylinná směs s vinným listem a pohankou, které příznivě ovlivňují činnost kardiovaskulárního systému. V nálevových sáčcích.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
55

Cena za 100 g: 138 Kč

O produktu

50130092

Silné cévy a žíly. Leros Čaj na žíly porcovaná bylinná směs s listy vinné révy a pohankou pro zdravé cévy. Vinnou révu pěstují lidé od dávných časů a její sladké plody jim přinášejí mnohá potěšení, ovšem za pozornost stojí i její listy. Látky v nich obsažené mají příznivý vliv na zdraví žil a cév a na zmírnění pocitu těžkých nohou. Pohanka je významným zdrojem flavonoidu rutinu. Obsahuje také vyvážené množství esenciálních aminokyselin, vlákninu, řadu vitaminů a minerálů. Vychutnejte si čaj s nakyslou chutí vinných hroznů, ovocnou chutí jablek, rybízu a šípku a sladkého rooibosu. Pohankové slupky dodají čaji specifický, až ořechový nádech. Vinná réva přispívá k normální činnosti cévní soustavy a pomáhá mírnit pocit těžkých nohou, působí jako antioxidant. Pohanka příznivě ovlivňuje činnost kardiovaskulárního systému.


Dávkování

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 7–10 minut. Dospělí pijí 2-3 šálky za den.

Složení

Jablko (25 %), list vinné révy (20 %), slupka pohanky (20 %), plod šípku (15 %), plod černého rybízu (10 %), rooibos (10 %). 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Použití v těhotenství a v období kojení konzultujte s lékařem. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.