Leros Cold brew levandule & meduňka 20x1 g

Doplněk stravy

Značka: LEROS
Bylinná směs pro přípravu osvěžujícího ledového čaje. Levandule i meduňka přispívají k příjemnému uvolnění, které navozuje pocit pohody. Podporují dobré trávení.
Skladem na e-shopu
69

Cena za 100 g: 345 Kč

O produktu

50121610

Bylinná směs vytvořená speciálně pro přípravu „cold brew“ – osvěžujícího ledového nápoje. Levandule i meduňka přispívají k příjemnému uvolnění, které navozuje pocit pohody. Meduňka podporuje pozitivní náladu a duševní zdraví. V chuti a vůni dominuje levandule, meduňka zase dodává nápoji citronový podtón. Při kratším vyluhování vynikne aroma levandule, při delším jej doplňuje bylinková chuť meduňky. Květy slézu dávají nápoji jedinečnou, přírodní modrou barvu, která se může měnit podle teploty nálevu nebo přidáním citrónu či jiné kyselé složky.

Hlavní vlastnosti:

  • levandule a meduňka napomáhají dobrému trávení
  • levandule a meduňka přispívají k příjemnému uvolnění
  • meduňka podporuje pozitivní náladu a duševní zdraví


Dávkování

Dospělí: 1-3 sklenice denně.

Složení

Levandule lékařská 45 %, meduňka lékařská 30 %, sléz maurský 25 %.

Použití

1 nálevový sáček vložte do sklenice (200 ml) studené pitné vody a nechte 8-15 minut vyluhovat. Již po pár minutách se nápoj zabarvuje, aby nakonec získal jedinečnou přírodně modrou barvu. Připravuje se vždy čerstvý. Určeno k okamžité spotřebě.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě a mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.