Doplněk stravy

Leros Dětský čaj bylinný 20x1,8 g

Značka: LEROS
Produktová řada: Leros Baby
4.5

Leros Dětský čaj bylinný je dětská bylinná směs se šípkem, heřmánkem, fenyklem a lípou pro Vaše děti od ukončeného 4. měsíce. V nálevových sáčcích.

59

Cena za 100 g: 163,89 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Leros Dětský čaj bylinný 20x1,8 g

50130085

Úvod

Leros Dětský čaj bylinný je porcovaná bylinná směs se šípkem, heřmánkem, fenyklem, lípou, ostružinou a mrkví pro děti od ukončeného 4. měsíce. Jemně vyváženou chuť čaje ocení nejen děti. V čaji rozeznáte lehce nakyslý šípek, svěží jablko, nasládlý fenykl i voňavý heřmánek. Šípek a lípa přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a k normální funkci dýchacího systému. Fenykl podporuje dobré trávení. Heřmánek také příznivě ovlivňuje trávení a pozitivně působí na duševní zdraví a relaxaci. Mrkev je zdrojem vitaminu A.


Dávkování

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Čaj je možné přisladit. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. Pije se 2-3x denně.


Složení

Plod šípku (35 %), jablka (15 %), plod fenyklu (15 %), květ heřmánku (15 %), list ostružiny (10 %), kořen mrkve (5 %), květ lípy (5 %).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 4 měsíců. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.