Leros Dětský čaj spokojené bříško 20x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: LEROS
5.0
Leros Dětský čaj spokojené bříško je bylinná směs s anýzem, fenyklem, šípkem a maliníkem pro správné fungování trávicího systému Vašich dětí. V nálevových sáčcích.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 100 g: 163 Kč

O produktu

50130077

Bylinky pro spokojené bříško. Leros Dětský čaj spokojené bříško je porcovaná bylinná směs s anýzem, fenyklem, šípkem a maliníkem pro děti od ukončeného 6. měsíce. Přináší pohodu do bříšek našich nejmenších. Čaj spojuje chuť bylinek s ovocnými tóny jablka a listu maliníku a příjemnou chutí rooibosu. Nasládlou chuť anýzu a fenyklu příjemně osvěžuje nakyslý šípek. Šípek přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Fenykl podporuje dobré trávení a zlepšuje chuť k jídlu. Anýz, šípky a list maliníku podporují dobré fungování trávicího systému.


Složení

Plod anýzu (20 %), plod fenyklu (20 %), plod šípku (20 %), jablko (20 %), list maliníku (10 %), rooibos (10 %).

Použití

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5–10 minut. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dětem od ukončeného 6. měsíce do 1 roku podávejte 1 šálek denně. Děti od 1 roku do 3 let pijí 1–2 šálky denně a děti od 3 let a dospělí 2-3 šálky denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 6 měsíců. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.