Čaje a čajové směsi

Leros Klidná menstruace 20x1,5 g

Značka: LEROS
5.0

Leros Klidná menstruace je bylinná směs s kontryhelem, dobromyslí, mátou a vřesem na podporu zdraví ženského organismu v každé části měsíce. V nálevových sáčcích.

65

Cena za 100 g: 216,67 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Leros Klidná menstruace 20x1,5 g

50130075

Úvod

Bylinný čaj pro zdraví žen. Leros Klidná menstruace je porcovaná bylinná směs s kontryhelem, dobromyslí, mátou, meduňkou, řebříčkem a vřesem pro zachování pohody před a během menstruace. Vychutnejte si šálek lahodného čaje s jemně nahořklou chutí dobromysli a kontryhelu doplněnou svěží mátou a meduňkou. Kontryhel, hluchavka a řebříček přispívají k zachování dobrého pocitu před a během menstruace. Hluchavka, kontryhel, řebříček a máta podporují zdravé trávení. Máta navíc pomáhá uvolnit hladké svalstvo a podporuje relaxaci.


Složení

Nať kontryhelu (30 %), nať dobromysli obecné (15 %), nať máty peprné (15 %), nať vřesu (15 %), nať hluchavky bílé (10 %), nať meduňky (10 %), nať řebříčku (5 %).


Použití

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý. Dospělí pijí 2-4 šálky za den.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.