Čaje a čajové směsi

Leros Očista Mysl 21x1,3 g

Značka: LEROS

Jarní bylinný čaj v nálevových sáčcích s obsahem šanty kočičí, řimbaby, ženšenu, blahovičníku a hřebíčku k navození duševní pohody a dobré nálady.

65

Cena za 100 g: 240,74 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Leros Očista Mysl 21x1,3 g

50119686

Úvod

Dopřejte svému tělu jarní 21denní osvěžující kúru. Originální bylinná směs Očista mysli pro dobrou náladu a psychickou odolnost. Bylinný čaj obsahuje šantu kočičí, která nejen láká kočky, ale lidem pomáhá při stresu, příznivě ovlivňuje fyzickou i psychickou výkonnost a spánek. Řimbaba je důležitá pro relaxaci a příznivě působí při migréně. Ženšen podporuje psychický výkon a je známý jako bylina dlouhověkosti. Blahovičník a hřebíček vám zvednou náladu svoji výraznou chutí a nádhernou vůní.


Složení

Nať šanty kočičí (50 %), nať řimbaby (20 %), kořen ženšenu (18 %), list blahovičníku (7 %), hřebíček (5 %).


Použití

Dospělí 1 sáček denně. 1 čajový sáček přelijte vařící vodou a po 10 minutách louhování v uzavřené nádobě ho vyjměte. Čaj se pije teplý, nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. Směs je vhodná i pro vyluhování v horkém mléce, a to po dobu 10-15 minut.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.