Leros Očista mysli porcovaný čaj 21 sáčků

Čaje a čajové směsi

Skladem na e-shopu

59

Cena za 100 g: 219 Kč

O produktu

Dopřejte svému tělu jarní 21denní osvěžující kúru. Originální bylinná směs Očista mysli pro dobrou náladu a psychickou odolnost. Bylinný čaj obsahuje šantu kočičí, která nejen láká kočky, ale lidem pomáhá při stresu, příznivě ovlivňuje fyzickou i psychickou výkonnost a spánek. Řimbaba je důležitá pro relaxaci a příznivě působí při migréně. Ženšen podporuje psychický výkon a je známý jako bylina dlouhověkosti. Blahovičník a hřebíček vám zvednou náladu svoji výraznou chutí a nádhernou vůní.

Složení

Nať šanty kočičí (50 %), nať řimbaby (20 %), kořen ženšenu (18 %), list blahovičníku (7 %), hřebíček (5 %).

Použití

Dospělí 1 sáček denně. 1 čajový sáček přelijte vařící vodou a po 10 minutách louhování v uzavřené nádobě ho vyjměte. Čaj se pije teplý, nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. Směs je vhodná i pro vyluhování v horkém mléce, a to po dobu 10-15 minut.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.