Leros Očista těla porcovaný čaj 21 sáčků

Čaje a čajové směsi

Skladem na e-shopu

55

Cena za 100 g: 190 Kč

O produktu

Dopřejte svému tělu jarní 21denní osvěžující kúru. Originální bylinná směs Očista těla pro přirozenou očistu těla. Bylinný čaj obsahuje pampelišku, která působí příznivě nejen na močové cesty, ale i na zdravé trávení, působí jako prebiotikum. Přispívá k normální činnosti žaludku a jater. Celerová semínka podporují vyloučení nadbytečné vody z organizmu (diurézu). Kardamom, anýz a badyán napomáhají správnému trávení. Chuť bylinné směsi přechází od svěžího jarního aromatu celerových plodů k nasládle orientálním tónům kardamomu a badyánu. Při kratším luhování vynikne spíše vůně celerových semen, při delším převládne koření.

Složení

Kořen pampelišky s natí (40 %), plod celeru (20 %), plod anýzu (15 %), plod kardamomu (15 %), plod badyánu (10 %).

Použití

Dospělí 1 sáček denně. 1 čajový sáček přelijte vařící vodou a po 10 minutách louhování v uzavřené nádobě ho vyjměte. Čaj se pije teplý, nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý. Směs je vhodná i pro vyluhování v horkém mléce, a to po dobu 10-15 minut.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při chronických onemocněních ledvin, močových cest a oběhového systému konzultujte užívání s lékařem. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.