Registrovaný léčivý přípravek

Leros SPECIES NERVINAE PLANTA 20x1,5 g

Značka: LEROS
  • Tradičně osvědčená směs bylin při nervovém vyčerpání, předrážděnosti a napětí. Vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let.
59

Cena za 100 g: 197 Kč

O produktu: Leros SPECIES NERVINAE PLANTA 20x1,5 g

50010353

Úvod

Léčivý čaj Species nervinae Planta se používá ke zklidnění při nervovém vyčerpání, předrážděnosti a napětí, které se mohou projevovat také:

  • Střídáním podrážděnosti a únavy
  • Bolestmi hlavy
  • Poruchami soustředění
  • Lehčími poruchami nespavosti

Čaj zmírňuje trávicí obtíže provázející tyto stavy. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního užívání. Je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje v těhotenství a v období kojení.


Dávkování

1-2 nálevové sáčky přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek čaje ½ hodiny až 1 hodinu před spaním. Dospívající s tělesnou hmotností do 40 kg pijí 1 šálek připravený z 1 nálevového sáčku.

Species nervinae Planta užívejte nejdéle 6 týdnů. Pokud se do 4 týdnů od zahájení léčby příznaky nezlepší nebo se zhoršují, vyhledejte lékaře.


Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: nať jmelí (Visci albi herba 0,6 g), třezalková nať (Hyperici herba 0,3 g), hlohový list s květem (Crataegi folium cum flore 0,247 g), hlohový plod (Crataegi fructus 0,15 g), přesličková nať Equiseti (herba 0,113 g), nať máty peprné (Menthae pip. herba 0,03 g), meduňková nať (Melissae herba 0,03 g), heřmánkový květ (Matricariae flos 0,03 g).


Upozornění

Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost (řízení vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách). Tuto činnost můžete vykonávat nejdříve za 2 hodiny po požití.

Species nervinae Planta obsahuje třezalkovou nať. Třezalka může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků (např. hormonální antikoncepce, warfarinu a dalších léčiv). A také může způsobit alergické kožní reakce zvlášť u citlivých osob, proto se vyhněte zdrojům UV záření (slunce, solária).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.