Leros Světlík 50 g

Čaje a čajové směsi

Značka: LEROS
Leros Světlík 50 g je sypaný bylinný nálev s natí světlíku lékařského, který přispívá k osvěžení unavených očí a ve spojení s koupelí dodá svěžest celému tělu.
Skladem na e-shopu
75

Cena za 100 g: 150 Kč

O produktu

50130799

Světlík osvěží pleť i oči. Leros Světlík 50 g je sypaný bylinný nálev s natí světlíku. Svůj latinský název Euphrasia officinalis nese světlík podle Eufrosyné, jedné z pověstných Grácií, bohyní půvabu a krásy. Jeho lidové názvy jako očanka, hledíček či okotěška odkazují na to, že báby kořenářky odpradávna považovaly světlík za oční bylinku. Nálev ze světlíku má lehce kořeněnou vůni a barvu bílého vína. Nálev ze světlíku lékařského přispívá k osvěžení unavených očí a ve spojení s koupelí dodá svěžest celému tělu. Často je proto využíván v kosmetických přípravcích.


Složení

Nať světlíku lékařského 100 %.

Použití

2 polévkové lžíce povařte 5 minut v 300 ml vody, vyluhujte 10 minut v přikryté nádobě, sceďte. Používá se vlažný. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Upozornění

Určeno k zevnímu použití. Nepoužívejte při přecitlivělosti na světlík. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.