Leros Živel Oheň krém na ruce 30 ml

Kosmetika

Značka: LEROS
Leros Živel Oheň je vyživující krém na ruce s hutnější texturou a povzbudivou vůní skořice a růžového pepře inspirovaný ohnivým živlem.
Skladem na e-shopu
139

O produktu

50134221

Vyživující krém na ruce s hutnější texturou a povzbudivou vůní skořice a růžového pepře inspirovaný ohnivým živlem. Základem krému Leros Živel Oheň je růžový hydrolát, který pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku. Směs bambuckého másla, konopného a makového oleje zanechává pokožku rukou krásně vyživenou. Obsažený měsíček lékařský podporuje regeneraci a předchází podráždění pokožky. Ohnivý živel je živlem životní síly a energie.

Výsledek

  • pokožka je vláčná a hydratovaná
  • přispívá k regeneraci pokožky
  • vhodný pro všechny typy pokožky
  • ekologický obal: recyklovatelný plast, krabička FSC papír*
  • označení CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika

Použití

Omyjte si ruce a jemně je osušte. Naberte krém o velikosti tří kuliček pepře a vmasírujte jej do pokožky. Než se krém zcela vsákne vnímejte pouze jeho vůni a sílu, která vás rozproudí a pomůže načerpat potřebnou energii.

*FSC je zkratka organizace, která celosvětově zajišťuje a spravuje certifikaci dřeva a výrobků z něj, a garantuje jeho původ z legální těžby a trvale udržitelně a sociálně prospěšně obhospodařovaného lesa či recyklovaných zdrojů. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.