Liftea Colagenova Hyaluronic+ 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Liftea Colagenova Hyaluronic+ obsahuje kyselinu hyaluronovou, mořský kolagen a výtažek z Aceroly, a představuje snadný způsob, jak podpořit krásu a mladistvý vzhled pleti.
Skladem na e-shopu
319

Cena za 100 g: 2 774 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50103526

Liftea Colagenova Hyaluronic+ je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kyselinu hyaluronovou, mořský kolagen a výtažky z Aceroly bohaté na vitamín C. Nabízí snadný způsob, jak podpořit krásnou, pevnou i pružnou pleť. Kolagen je základní stavební hmotou vazivové tkáně kloubů, svalů, šlach a kůže. Kolagen zajišťuje elasticitu kůže, pomáhá udržovat pokožku hebkou, pružnou a dlouhodobě hydratovanou. Se vzrůstajícím věkem dochází ke zpomalení jeho přirozené tvorby. Kyselina hyaluronová má schopnost na sebe vázat velké množství vody a zajišťuje tak hlubokou hydrataci a elasticitu pleti

Hlavní vlastnosti:

  • vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, kostí, chrupavek, zubů a chrání buňky před oxidativním stresem
  • hydrolyzovaný kolagen Peptan®
  • kyselina hyaluronová ExceptionHyal™

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně.

Složení

Kyselina hyaluronová (ve formě hyaluronátu sodného) 100 mg, výtažek z plodu třešně aceroly 80 mg (standardizovaný obsah 50 % vitamínu C 40 mg), hydrolyzovaný mořský kolagen 60 mg v jedné tobolce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl. Bez GMO. Bez lepku. Bez laktózy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.