Liftea Metabolik 250 ml

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Vyvážený komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv Liftea Metabolik obsahuje extrakt z listů břízy bílé a nati celíku zlatobýlu, které podporují správnou funkci ledvin a močových cest.
Skladem na e-shopu
279

Cena za 1 litr: 1 116 Kč

O produktu

50060586

Vyvážený komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv přispívá k celkovému pročištění organismu díky zelenému čaji a ostropestřci mariánskému. Extrakt z listů břízy bílé a nati celíku zlatobýlu podporuje správnou funkci ledvin a močových cest. Extrakt z tamarindu je zdrojem jemné vlákniny a dalších látek – přírodních kyselin a cukrů. Extrakt ze zeleného čaje a šťáva z plodů aronie obsahuje cenné látky s antioxidačními vlastnostmi. Extrakt ze semen ostropestřce mariánského a z řapíku artyčoku podporuje zdraví jater.

Hlavní vlastnosti:

  • ostropestřec podporuje normální trávení a funkci jater, funguje jako antioxidant
  • bříza bílá a zlatobýlu podporují správnou funkci ledvin a močových cest
  • zelený čaj podporuje vylučování vody z těla a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti

Dávkování

15 ml (asi 1 polévkovou lžíci) rozpusťte ráno v 1,5 l vody a popíjejte během dne. Lze rozpustit i v neochucené minerální vodě. Užívejte 2 týdny. Poté by měla nastat 4týdenní přestávka a následně kůru zopakujte.

Složení

Švestková šťáva: 2 180 mg, šťáva z plodů aronie černé: 1 090 mg, výtažek tamarindu (Tamarindus indica): 327 mg, extrakt z ostropestřce mariánského: 136 mg, extrakt ze zeleného čaje: 109 mg, extrakt z artyčoku: 44 mg, extrakt z břízy bílé: 22 mg, extrakt z celíku zlatobýlu: 22 mg, extrakt ze smetanky lékařské: 11 mg, konzervační látka sorban draselný, voda.

Upozornění

Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Před upotřebením řádně protřepat. Přirozeně bezlepkové. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte v temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.