Liftea Metabolik 250 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

237 ušetříte 42 Kč

Původní cena 279 Kč, sleva 15%

Cena za 1 litr: 949 Kč

O produktu

Liftea Metabolik
Doplněk stravy

Vyvážený komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv přispívá k celkovému pročištění organismu.
Extrakt z listů břízy bílé a nati celíku zlatobýlu podporuje správnou funkci ledvin a močových cest. Extrakt z tamarindu je zdrojem jemné vlákniny a dalších látek – přírodních kyselin a cukrů, které podporují zažívání. Švestková šťáva přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu a napomáhá vyprazdňování. Extrakt ze zeleného čaje a šťáva z plodů aronie obsahuje cenné látky s antioxidačními vlastnostmi. Extrakt ze semen ostropestřce mariánského a z řapíku artyčoku ochraňuje zdraví jater.

Složení:
Voda, švestková šťáva, šťáva z plodů aronie, výtažek tamarindu (Tamarindus indica), extrakt z ostropestřce mariánského, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z artyčoku, konzervační látka sorban draselný, extrakt z břízy bílé, extrakt z celíku zlatobýlu, extrakt ze smetanky lékařské.

Doporučené dávkování:
15 ml (asi 1 polévkovou lžíci) rozpusťte ráno v 1,5 l vody a popíjejte během dne. Lze rozpustit i v neochucené minerální vodě. Užívejte 2 týdny. Poté by měla nastat 4týdenní přestávka a následně kůru zopakujte.

Upozornění:
Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Před upotřebením řádně protřepat. Přirozeně bezlepkové. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte v temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: 
SWISS CAPS AG, Husenstrasse 35, CH-9533 Kirchberg, Švýcarsko

Balení:
250 ml

Zdroj: www.liftec.cz