Liftea Šalvěj + yzop 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: LIFTEA
Šalvěj pozitivně ovlivňuje menopauzální komfort a hormonální rovnováhu, reguluje pocení a přispívá k normálnímu trávení. Yzop podporuje normální stav kostí a kloubů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
159

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50048374

Doplněk travy Liftea Šalvěj + yzop obsahuje dvě tradiční bylinky, které se ve svých účincích skvěle doplňují. Šalvěj pozitivně ovlivňuje menopauzální komfort a hormonální rovnováhu, reguluje pocení a přispívá k normálnímu trávení. Yzop podporuje normální stav kostí a kloubů. Přípravek je vhodný pro ženy a muže trpící nadměrnou potivostí. Pomáhá nejen v létě, ale i při nadměrném pocení způsobeném stresem či jinými psychickými obtížemi, v období puberty, v klimakteriu. Hodí se při návalech horka i při menstruaci. Mohou jej užívat lidé s bezlepkovou dietou i diabetici. 

Hlavní vlastnosti:

  • šalvěj podporuje udržení normální míry pocení
  • šalvěj má příznivý vliv na hormonální rovnováhu a pohodu žen v období menopauzy a při menstruaci
  • šalvěj i yzop podporují udržení normálního stavu kostí a kloubů a pomáhají zachovat správné fungování dýchací soustavy

Dávkování

1-2 tobolky denně zapít sklenicí vody.

Složení

1 tobolka obsahuje: Šalvěj lékařská (Salvia officinalis): 214 mg, Yzop lékařský, Hyssopus officinalis: 50 mg.

Upozornění

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, po 2 týdnech užívání doporučujeme týdenní přestávku. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.