Doplněk stravy

Liftea Šalvěj + yzop 30 tobolek

Značka: LIFTEA

Šalvěj pozitivně ovlivňuje menopauzální komfort a hormonální rovnováhu, reguluje pocení a přispívá k normálnímu trávení. Yzop podporuje normální stav kostí a kloubů.

169

Cena za 1 kus: 5,63 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Liftea Šalvěj + yzop 30 tobolek

50048374

Úvod

Doplněk travy Liftea Šalvěj + yzop obsahuje dvě tradiční bylinky, které se ve svých účincích skvěle doplňují. Šalvěj pozitivně ovlivňuje menopauzální komfort a hormonální rovnováhu, reguluje pocení a přispívá k normálnímu trávení. Yzop podporuje normální stav kostí a kloubů. Přípravek je vhodný pro ženy a muže trpící nadměrnou potivostí. Pomáhá nejen v létě, ale i při nadměrném pocení způsobeném stresem či jinými psychickými obtížemi, v období puberty, v klimakteriu. Hodí se při návalech horka i při menstruaci. Mohou jej užívat lidé s bezlepkovou dietou i diabetici. 

Hlavní vlastnosti:

  • šalvěj podporuje udržení normální míry pocení
  • šalvěj má příznivý vliv na hormonální rovnováhu a pohodu žen v období menopauzy a při menstruaci
  • šalvěj i yzop podporují udržení normálního stavu kostí a kloubů a pomáhají zachovat správné fungování dýchací soustavy

Dávkování

1-2 tobolky denně zapít sklenicí vody.


Složení

1 tobolka obsahuje: Šalvěj lékařská (Salvia officinalis): 214 mg, Yzop lékařský, Hyssopus officinalis: 50 mg.


Upozornění

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, po 2 týdnech užívání doporučujeme týdenní přestávku. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.