Linteo Baby Dětská pěna do koupele 425 ml

Kosmetika

Linteo Baby Dětská pěna do koupele čistí a intenzivně hydratuje jemnou pokožku miminek. Je šetrná k očím i pokožce a předchází podráždění.
*Sleva 15% při nákupu produktů značky Linteo Baby nad 129 Kč *Při nákupu označených produktů značky Linteo Baby v libovolné kombinaci nad 129 Kč vč. DPH získáte slevu 15%. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
179

Cena za 100 ml: 42 Kč

O produktu

50126279

Linteo Baby Dětská pěna do koupele šetrně čistí a intenzivně hydratuje citlivou pokožku miminek. Díky obsahu certifikovaného extraktu z BIO měsíčku lékařského je pěna skvělým zdrojem vitamínů, minerálů a dalších důležitých složek, které jsou pro pokožku dítěte velmi prospěšné. Pěna zároveň působí jako prevence před vznikem podráždění pokožky. Je dermatologicky testována, a je tak vhodná pro novorozence i kojence. 

Výsledek:

  • čistí dětskou pokožku bez zbytečného podráždění
  • vyživuje, hydratuje a chrání pokožku
  • šetrná k očím i pokožce

Tento produkt získal ocenění Volba spotřebitelů 2022 - nejlepší novinka.

Logo ocenění


Složení

Extrakt z BIO měsíčku lékařského. 

Použití

Přidávejte do vody během napouštění koupele, můžete promíchat rukou. V případě potřeby opláchněte.  

Upozornění

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům, a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.