Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon 425 ml

Kosmetika

Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon pomůže maminkám s šetrným, a přesto důkladným očištěním dětské pokožky a vlásků během koupání.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
132 ušetříte 23 Kč

Původní cena 155 Kč sleva 15%

Cena za 100 ml: 31 Kč

O produktu

50126278

Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon pomůže maminkám s šetrným, a přesto důkladným očištěním dětské pokožky a vlásků během koupání. Díky svému složení zároveň intenzivně vyživuje a hydratuje. Má příjemnou vůni bylin, která provoní celou Vaši koupelnu. Je dermatologicky testovaný, a je tak vhodný pro citlivou pokožku novorozenců i kojenců.

Výsledek:

  • čistí dětskou pokožku a vlásky
  • vyživuje, hydratuje a chrání
  • je šetrný k očím i k pokožce

Složení

Extrakt z BIO měsíčku lékařského. 

Použití

Nanášejte nejlépe při koupeli na vlhkou pokožku a vlasy, jemně vmasírujte. Poté důkladně opláchněte.

Upozornění

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům, a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.