Kosmetika

Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon 425 ml

Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon pomůže maminkám s šetrným, a přesto důkladným očištěním dětské pokožky a vlásků během koupání.

*Při nákupu nad 199 Kč sleva 25 % *Při nákupu označených produktů značky Linteo v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte slevu 25 %. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Při nákupu 2 ks sleva 15 % Při nákupu minimálně 2 ks produktů značky Linteo Baby získáte slevu 15 %. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
159

Cena za 100 ml: 37,41 Kč

O produktu: Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon 425 ml

50126278

Úvod

Linteo Baby Dětské mycí mléko a šampon pomůže maminkám s šetrným, a přesto důkladným očištěním dětské pokožky a vlásků během koupání. Díky svému složení zároveň intenzivně vyživuje a hydratuje. Má příjemnou vůni bylin, která provoní celou Vaši koupelnu. Je dermatologicky testovaný, a je tak vhodný pro citlivou pokožku novorozenců i kojenců.

Výsledek:

  • čistí dětskou pokožku a vlásky
  • vyživuje, hydratuje a chrání
  • je šetrný k očím i k pokožce

Tento produkt získal ocenění Volba spotřebitelů 2022 - nejlepší novinka.

Logo ocenění


Složení

Extrakt z BIO měsíčku lékařského. 


Použití

Nanášejte nejlépe při koupeli na vlhkou pokožku a vlasy, jemně vmasírujte. Poté důkladně opláchněte.


Upozornění

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.


O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům, a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.