Linteo Baby Dětské vlhčené ubrousky s Aloe Vera 80 ks

Péče o dítě

5.0
Vlhčené ubrousky pro šetrné očištění pokožky dětí a miminek již od narození. Jsou napuštěné pečujícím mlékem a respektují přirozené pH pokožky.
*Sleva 15% při nákupu produktů značky Linteo Baby nad 129 Kč *Při nákupu označených produktů značky Linteo Baby v libovolné kombinaci nad 129 Kč vč. DPH získáte slevu 15%. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
49

O produktu

50029439

Vlhčené ubrousky pro jemnou pokožku miminek. Linteo Baby Dětské vlhčené ubrousky s jsou ideální pro šetrné očištění pokožky dětí a miminek již od narození. Respektují přirozené pH pokožky a jsou napuštěné pečujícím mlékem se šťávou z Aloe Vera. Ubrousky neobsahují alkohol, který by mohl pokožku vysušovat a prošly dermatologickým testováním.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně čistí pokožku a chrání před tvorbou opruzenin
  • respektují přirozené pH pokožky
  • vhodné pro miminka od narození

Tento produkt získal ocenění Volba spotřebitelů 2022 - nejlepší novinka.

Logo ocenění

 


Složení

20 % viskóza + 80 % polyester.

Upozornění

Nesplachujte do WC. Po každém použití řádně uzavřete, skladujte v suchu a chladu, chraňte před sluncem. 

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní účinné látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.