Linteo Baby Dětské vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským 72 ks

Péče o dítě

Vlhčené ubrousky pro šetrné očištění pokožky dětí a miminek již od narození. Jsou napuštěné pečujícím mlékem a respektují přirozené pH pokožky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
33 ušetříte 6 Kč

Původní cena 39 Kč sleva 15%

O produktu

50121693

Vlhčené ubrousky pro jemnou pokožku miminek. Linteo Baby Dětské vlhčené ubrousky s jsou ideální pro šetrné očištění pokožky dětí a miminek již od narození. Respektují přirozené pH pokožky a jsou napuštěné pečujícím mlékem se zklidňujícím extraktem z měsíčku lékařského. Ubrousky neobsahují alkohol, který by mohl pokožku vysušovat a pošly dermatologickým testováním.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně čistí pokožku
  • vhodné pro miminka od narození
  • respektují přirozené pH pokožky

Složení

20 % viskóza + 80 % polyester.

Upozornění

Nesplachujte do WC. Po každém použití řádně uzavřete, skladujte v suchu a chladu, chraňte před sluncem. 

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní účinné látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.