Kosmetika

Dermedic Baby Linum Emolient intenzivní výživné tělové máslo 225 g

Značka: DERMEDIC
Produktová řada: Baby Linum

Speciální péče se lněným olejem pro velmi suchou pokožku se sklonem k atopii. Změkčuje a zvláčňuje pokožku. Zmírňuje podráždění a svědění. Pro děti od narození.

305

Cena za 100 g: 135,56 Kč

O produktu: Dermedic Baby Linum Emolient intenzivní výživné tělové máslo 225 g

50118482

Úvod

Speciální péče se lněným olejem pro suchou, velmi suchou pokožku se sklonem k atopii. Lněný olej bohatý na nesycené mastné kyseliny Omega 3, 6 a 9 účinně pečuje o pokožku a má změkčující efekt. Dermedic Linum Emolient Baby intenzivní výživné tělové máslo obsahuje přírodní másla a oleje, které promašťují a zvláčňují pokožku a podporují její regeneraci. Obnovuje ochrannou kožní bariéru, která je štítem proti vnějším dráždivým faktorům a předchází dalšímu vysušení. Určeno pro citlivou pokožku dítěte od prvního dne života.

Výsledek:

  • zvláčňuje suchou pokožku a podporuje regeneraci
  • pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru
  • zmírňuje podráždění a odstraňuje pocit svědění

Složení

Přírodní másla a oleje: Kokosový olej, kakaové máslo, bambucké máslo, lněný olej. Lněný olej změkčuje pokožku; kombinace bambuckého másla a glycerinu hydratuje, účinně promašťuje a vytváří ochrannou vrstvu před působením vnějších faktorů.


Použití

Na pokožku naneste tenkou vrstvu přípravku a nechte vstřebat. Vhodné také pro péči o pokožku rukou a nohou i ke změkčení pokožky loktů, kotníků a kolen. 


O značce

Zkušenosti dermatologů jsou základním kamenem polské značky Dermedic, která je odborníkem na speciální péči o citlivou pleť. Zpracování receptur probíhá za využití globálních technologií a nejnovějších trendů v dermatologii.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.