Registrovaný léčivý přípravek

Lioton gel 100 g

Léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, modřin a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů.

Velikost balení
409
Doprava zdarma

O produktu: Lioton gel 100 g

50010476

Úvod

Lioton gel je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Vysoká koncentrace heparinu a originálně vyvinutý gelový základ přípravku Lioton gel zajišťuje jeho výborný průnik pokožkou. Lioton gel má velmi nízké riziko nežádoucích účinků, výbornou snášenlivost a skvělé kosmetické vlastnosti.


Dávkování

3–10 cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře. Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti. Obvyklá délka léčby je 2–3 týdny.


Složení

Léčivou látkou je heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu.

Pomocnými látkami jsou karbomer 940, ethanol 96% (v/v), silice květů citroníku pomerančového hořkého, levandulová silice, methylparaben, propylparaben, trolamin, čištěná voda.


Upozornění

Používání přípravku Lioton gel při současném výskytu krvácivých stavů musí být pečlivě zváženo. Přípravek Lioton gel nesmí být nanášen při krvácení, na otevřené rány, na sliznice, na zanícenou hnisající pokožku. Přípravek Lioton gel obsahuje pomocné látky methyl- a propylparaben, a proto nesmí být používán pacienty přecitlivělými na parabeny.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.