Lip Intimate Care

  (12)

Oceňovaná značka švédské intimní kosmetiky s nadšením vytváří vysoce kvalitní a ekologické produkty pro péči o vaše intimní partie. Pilířem Lip Intimate Care jsou šetrné mycí a hydratační oleje pro každodenní intimní hygienu, které z pokožky odstraňují nečistoty a mastnotu, aniž by ji zbavovaly vlhkosti. LIP čisticí oleje jsou 100% přírodní a ze 70 % organické a neobsahují konzervační látky.

MUDr. Táňa Glossová, gynekoložka

Vhodná péče o intimní partie přispívá k udržení přirozené mikroflóry a díky tomu pomáhá předcházet vzniku nepříjemných pocitů v této oblasti.“

Proč je péče o vulvu důležitá?

Vulva je citlivou oblastí lidského těla. Zaslouží si proto náležitou péči a pozornost. Vhodná péče je důležitá kvůli zajištění správné hygieny, prevenci dyskomfortu a udržení celkového pocitu pohody.

MUDr. Táňa Glossová, gynekoložka

Oleje pro intimní hygienu Lip Intimate Care nabízejí jemnou a účinnou alternativu k tradičním mýdlům a mycím gelům. Jsou vyrobeny z přírodních a organických rostlinných olejů a extraktů, které jsou bohaté na živiny a antioxidanty.

Proč intimní oleje místo pěnivých gelů?

1. Udržují správné pH

2. Udržují zdravý mikrobiom

3. Udržují správnou vlhkost

4. Redukují nepříjemné pocity

5. Jemné mytí

Ikonické produkty Lip Intimate Care

Intimní péče šetrná ke kožnímu mikrobiomu

Naše kůže je domovem milionů bakterií, plísní a virů, které tvoří kožní mikrobiotu. Jejich vyvážená existence znamená, že se patogenní mikroorganismy nemohou množit.

Intimní mycí oleje od Lip Intimate Care

S radostí můžeme oznámit, že náš Čisticí a hydratační olej na intimní partie – Prebiotika a postbiotika prošel rozsáhlým testováním vlivu na intimní mikrobiom v nezávislé laboratoři a může nést značku Kind to Biome, což znamená, že nezávislé studie potvrdily, že nemění přirozený kožní mikrobiom.

Tento olej bez parfemace, jehož složení využívá organické rostlinné oleje, čistí, chrání a hydratuje pokožku vulvární oblasti, takže je ideální volbou pro každodenní intimní péči.


Péče o intimní partie v době (peri)menopauzy

„Vhodná péče o intimní oblast snižuje riziko nepříjemných pocitů. 

Nedílnou součástí péče o tělo je v tomto věkovém období péče o vulvu. Je to zevní pohlavní orgán vyžadující zvýšenou hygienu. Také zde se mohou projevovat specifika daná obdobím (peri)menopauzy. I kůže vulvy se mění vlivem stárnutí a je náchylnější ke vzniku nepříjemných potíží, např. pocitům svědění, pálení nebo celkovému dyskomfortu.

MUDr. Táňa Glossová, gynekoložka

A právě volba správné kosmetiky může být pro některé ženy důležitá. Přípravky na olejové bázi obsahující čistě přírodní složky jsou k pokožce šetrnější než běžná mýdla. Použití vlažné vody a vhodné kosmetiky nenarušující ochrannou vrstvu pokožky může být vhodnou prevencí vzniku nepříjemných pocitů v intimní oblasti.

Mudr. Táňa Glosová, gynekoložka.

Víceúčelový intimní balzám

Intimní balzám je multifunkční produkt, který lze použít mnoha způsoby. Hlavním použitím je ochrana suchých a křehkých sliznic vulvy (vnější část ženských pohlavních orgánů). Využití:

  • těhotenství

  • menopauza

  • kojení

  • suchá pokožka při chemoterapii

  • suché sliznice

  • intimní masáže

Zobrazit více info o balzámu:
Víceúčelový intimní balzám

Seřadit podle